This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

Tere tulemast tasakaalu saavutamise veebikursusele, mis on põhjalik juhend kaugtöö juhtimise ja tasakaalustatud, tulemusliku töökeskkonna edendamiseks.

Me mõistame väljakutseid, mis kaasnevad kaugtöörühma juhtimisega: kommunikatsioonilüngad, pühendumise säilitamine, tulemuslikkuse tagamine ja palju muud. Selleks oleme välja töötanud selle dünaamilise, avatud ligipääsuga veebikursuse, et anda juhendajatele ja juhtidele võimalus omandada teadmisi, vahendeid ja vaatenurki, mida on vaja oma kaugtöötajate tõhusaks juhtimiseks ja toetamiseks.

Veebikursus on loodud selleks, et aidata suurendada heaolu ja tulemuslikkust, edendada töötajate rahulolu, mistõttu see võiks olla kasulik nii töötajatele kui ka tööandjatele. Veebikursus on jagatud viieks interaktiivseks peatükiks kavandatuna nii, et neid saaks õppida oma tempos ning  sobima iga ajakava ja õppimisstiiliga.

The five modules:
Igas peatükis on lisaks hulgaliselt täiendavaid õppematerjale multimeediaformaadis, nagu videod, blogid ja taskuhäälingu saated. Igas peatükis on õppimise kinnistamiseks ka viktoriine, mis võiks anda kaasava ja interaktiivse kogemuse.
Veebikursuse läbimiseks on kaks võimalust.
Registreerituna saad jälgida oma õppimise kulgemist, seda salvestada ja saada läbimisel tunnistus.
Külalisena, kui eelistad end registreerimisega mitte siduda, saad juurdepääsu kõikidele kursuse materjalidele, kuid tunnistust mitte.
Lisaks on kõik peatükid mugavuse huvides saadaval slaidiesitlusena allalaadimiseks, mis võimaldab õppida igal ajal ja igal pool, ka võrguühenduseta.
© 2024 The Balance Project. All rights reserved.
Call for Case studies for the Library of Experiences
The Library of Experiences of the Balance project is a collaborative online space especially for women affected by the pandemic, where they can share their work-life balance related stories and needs. If you would like to get involved or want to find out some more information you can access the case study template HERE.
crossmenuchevron-down